Naši dodavatelé

Odkud pochází naše lokální sezónní suroviny, které vám servírujeme na talíř? Jezdíme na návštěvy k našim dodavatelům, abychom zjistili, co všechno obnáší jejich každodenní práce.

Švestky z Chrástu

Švestky v Cestě na talíř pocházejí ze sadu pana Tindla. Vydali jsme se tam podívat a zjistili pro vás, čím se liší od ostatních.

🐮 Farma v Rosičce

Víte, kde se mají krávy nejlépe? No přece u pana Jaroše v obci Rosička na Vysočině. Zajeli jsme se tam podívat.

🫐 Borůvky z Břeclavska

Vítejte na více než osmihektarovém borůvkovém království! Právě tady rostou ty nejlahodnější borůvky, které pak putují do našich restaurací.

🍓 Jahody z Piletic

Sezóna jahod startuje. Vyrazili jsme na farmu v Pileticích u Hradce Králové, kde pěstují jedny z nejsladších a nejlepších jahod široko daleko.

🦌 Šumavská zvěřina

V Petrovicích u Sušice sídlí rodinná firma pana Josefa Kopačky. Na trh dodává to nejkvalitnější zvěřinové maso, které můžete ochutnat i v Cestě na talíř.

🥬 Farma Božice

V nejúrodnějším kraji ČR pěstují farmáři různé druhy lahodné zeleniny. Ta pak ještě čerstvá putuje rovnou do restaurací Aramark, kde z ní připravujeme pokrmy.

🥩 Uzeniny Váhala

Rodinná firma Váhala vyrábí prvotřídní párky, špekáčky a další uzenářské výrobky. Výrobnou v Hustopečích nad Bečvou nás provedl pan Ladislav Denk.

🥔 Beskyd Fryčovice

Bez brambor by to v žádné kuchyni nešlo. Aramark nakupuje výhradně české brambory, které vyrostly v Beskydech a na Vysočině.