Naši dodavatelé

Odkud se berou čerstvé suroviny, ze kterých pro vás vaříme?

🐮 Farma v Rosičce

Víte, kde se mají krávy nejlépe? No přece u pana Jarošce v obci Rosička na Vysočině. Zajeli jsme se tam podívat.

🫐 Borůvky z Břeclavska

Vítejte na více než osmihektarovém borůvkovém království! Právě tady rostou ty nejlahodnější borůvky, které pak putují do našich restaurací.

🍓 Jahody z Piletic

Sezóna jahod startuje. Vyrazili jsme na farmu v Pileticích u Hradce Králové, kde pěstují jedny z nejsladších a nejlepších jahod široko daleko.

🦌 Šumavská zvěřina

V Petrovicích u Sušice sídlí rodinná firma pana Josefa Kopačky. Na trh dodává to nejkvalitnější zvěřinové maso, které můžete ochutnat i v Cestě na talíř.

🥬 Farma Božice

V nejúrodnějším kraji ČR pěstují farmáři různé druhy lahodné zeleniny. Ta pak ještě čerstvá putuje rovnou do restaurací Aramark, kde z ní připravujeme pokrmy.

🥩 Uzeniny Váhala

Rodinná firma Váhala vyrábí prvotřídní párky, špekáčky a další uzenářské výrobky. Výrobnou v Hustopečích nad Bečvou nás provedl pan Ladislav Denk.

🥔 Beskyd Fryčovice

Bez brambor by to v žádné kuchyni nešlo. Aramark nakupuje výhradně české brambory, které vyrostly v Beskydech a na Vysočině.

Cesta na talíř

Aramark vám představuje sezónní lokální suroviny a jejich původ. Celoroční projekt probíhá nejen na internetu, ale i v našich restauracích po celé České republice.

© 2023 ARAMARK, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.